Érintésvédelmi Felülvizsgálói Állás

KIEMELT BÉREZÉS plusz prémium!!!

Dinamikusan fejlődő Ampervadász Kft. agilis csapatába kollégákat keresünk!
Amennyiben önnek számít:
Az emberközpontú munkahely, ahol nem csak egy a sok közül.
Ahol figyelembe veszik képességeit.
Ahol teljesítményét béren felül jutalmazzák.

Ne habozzon, Önt keressük!
Jó kollegiális légkörben, kidolgozott támogató rendszerrel 15 éve végezzük tevékenységünket.

érintésvédelmi felülvizsgálat

Folyamatos belső, és külső képzések, tréningek,oktatásokkal készítjük fel munkatársainkat, hogy a piac meghatározó szereplői között foglaljuk helyet folyamatosan a felülvizsgálói szakmában.

Munkavégzés helye: többségében Budapesten.

Feladatok:
Érintésvédelmi-, villámvédelmi-, tűzvédelmi felülvizsgálatok elvégzése.
Kisebb javítási munkákban aktív részvétel.

Munkaidő:

Normál 8 órás munkarend.

Feltételek:

Érettségizett VILLANYSZERELŐ

Elvárások:

Internet, mail, Excel felhasználói ismerete.

Budapesti tartózkodási hely.

"B" kategóriás jogosítvány

Juttatások:

fizetett oktatások, képzések, telefon használat, prémium.

Előny:

Érintésvédelmi, Szabványossági, RB, villámvédelmi felülvizsgálói képesítés.